Përplaset për vdekje këmbësori
Një person ka humbur jetën mbrëmjen e sotme në Fier, si pasojë e një aksidenti rrugor.

Aksidenti ka ndodhur në fshatin Zhupan, ku një automjet ka përplasur një person, i cili po ecte në anë të rrugës.

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit, ndërsa policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.
Shtuar më 05/07/2020, ora 22:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori