Një i vdekur dhe dy të lënduar nga aksidenti në Kukës
Edi Rama zbulon urimin më të veçantë për ditëlindje
Kryeministri Rama festoi sot 53-vjetorin e tij të lindjes. Përmes një postimi në “Facebook’, kreu i qeverisë falënderoi qytetarët dhe simpatizantët për urimet.

Ai madje veçoi edhe një urim, i cili ka pëlqyer më shumë nga të gjithë.

POSTIMI

Faleminderit për çdo urim Tuajin❤
Urimi i ditës ishte: Gëzuar! Sot je më i ri se vitin tjetër😂 Në fakt, jam aq i vjetër sa gjërat që di dhe aq i ri sa gjërat që nuk di😉 /albeu.com/


Shtuar më 04/07/2017, ora 22:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori