Edi Rama viziton të premten Kosovën
Ashtu sikurse premtoi, Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama zhvillon neser një vizite zyrtare në Kosove. Gjatë vizitës ai pritet të shoqërohet nga bashkëpunëtorë të tij të afërt dhe të lartë.

Pritet që kryeministri i ri i shqiptareve, Edi Rama t’i drejtohet me një fjalim Kuvendit të Kosovës. /albeu.com/
Shtuar më 12/09/2013, ora 12:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori