Edi Rama përshëndet nga Ksamili dhe jep një lajm të mirë

Këtë mëngjes Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur Ksamilin si një përshëndetje për gjithe ndjekesit e tij ne rrjetet sociale.

“Ju uroj një ditë të mbarë me këtë pamje fantastike nga plazhi i Ksamilit, një prej destinacioneve më të preferuara të turistëve vendas e të huaj, bashkë me lajmin inkurajues se turizmi vijon të jetë një prej faktorëve më të rëndësishëmrritjes ekonomike që tre-mujorin e parë të këtij viti u shtua me +3.94%, ndërkohë që investimet e huaja për të njëjtën periudhë u rritën me +8%”- shkruan Rama. /albeucom/
Shtuar më 01/07/2017, ora 09:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori