Edi Rama hidhet me parashutë nga Morava? (Video)
Një ditë më parë Alket Islami publikoi në rrjetet sociale disa foto me çiftin kryeministror nga qyteti i Korçës, ku po zhvillohet aktiviteti “Korça Open Air”.

Kryeministri Rama dhe bashkëshortja e tij Linda kanë marrë pjesë në ceremoninë e këtij aktiviteti, ku kanë bërë edhe disa foto me organizatorin e këtij aktiviteti.

Ndërsa Ilir Vrenozi ka bërë publike një video ku ai thotë se është Edi Rama duke u hedhur me parashutë nga mali i Moravës.

Por nuk dihet nëse vërtet Rama është hedhur me parashutë apoështë vetëm një parodi e korçarit më të njohur të rrjetit./albeu.com/

Shtuar më 25/12/2016, ora 14:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori