Edi Rama 1 tradhton Edi Ramën 2, del videoja që nxjerr zbuluar kryeministrin (VIDEO)
Pëlqej
Qeveria pritet të fusë në skemën e TVSH-jë të gjithë bizneset e vogla në vend duke rritur kështu automatikisht kostot dhe barrën fiskale për secilin prej tyre.

Por, ndërkohë që sot e mbështet këtë nismë, kur kandidonte të ishte kryeministri i Shqipërisë në pranverën e vitit 2013 Edi Rama fliste ndryshe.

Për më tepër, ndiqni videon e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 06/10/2017, ora 12:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori