Edhe Wikipedia bëhet kuq e zi
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Enciklopedia më e madhe e internetit, Wikipedia, në këtë ditë të shënuar për Shqipërinë dhe shqiptarët, në nënfaqen e saj në gjuhën shqipe vendosi flamurin shqiptar dhe mesazhin e urimit për këtë 100 vjetor të Pavarësisë së shtetit shqiptar.

Më parë edhe Google ka përkrahur këtë nismë duke vendosur logon e veçantë për 100-vjetorin për vizitorët nga Shqipëria. /albeu.com/
Shtuar më 28/11/2012, ora 14:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit