Edhe Wikipedia bėhet kuq e zi
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Enciklopedia mė e madhe e internetit, Wikipedia, nė kėtė ditė tė shėnuar pėr Shqipėrinė dhe shqiptarėt, nė nėnfaqen e saj nė gjuhėn shqipe vendosi flamurin shqiptar dhe mesazhin e urimit pėr kėtė 100 vjetor tė Pavarėsisė sė shtetit shqiptar.

Mė parė edhe Google ka pėrkrahur kėtė nismė duke vendosur logon e veēantė pėr 100-vjetorin pėr vizitorėt nga Shqipėria. /albeu.com/
Shtuar më 28/11/2012, ora 14:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.