"Edhe unë të dua...", kush është brunia që përdrodhi buzët pas shprehjes së Ramës
View this post on Instagram

🤣🤣🤣 copyright @nestkreka

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

Edi Rama ashtu siç bënë në shumë evente edhe në Samitin e diasporës bëri diçka për tu bërë lajm në media.

Bëhet fjalë për një skenë në fillim të fjalimit të tij ku dikush nga salla thërret "I love you" (te dua). Rama nuk ja ka përtuar duke ja kthyer "Edhe unë të dua".

Kjo skenë ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve dhe operatorët janë munduar që të kapin reagimet më pikante të sallës.

Një ndër to ishte edhe reagimi i një bruneje që qëndronte pranë
ministrit të Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi, e cila përdredh buzët gjatë këtij momenti.

Vajza mistrioze duket se nuk i ka pëlqyer edhe aq shumë kthimi i dashurisë nga ana e Ramës për zërat në sallë.

Për më tepër Rama këtë moment që u kthye në video gazmore në rrjet e ka shëprndarë edhe në instagramin e tij.

Nuk dihet nëse reagimi i vajzës në fjalë ishte një reagim i castit apo një skenar i parapërgatitur duke urdhëruar kameramanët që të fiksonin pikërisht atë pas reagimit të Ramës. /albeu.com/.
Shtuar më 02/03/2019, ora 17:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori