Edhe tre greviste te tjere dergohen ne spital
Albeu.com
Tre grevistë të tjerë janë dërguar me urgjencë në spital, për shkak të rëndimit të gjendjes shëndetësore. Gentian Kurishta 37-vjeç, Armando Xhafa 27 vjeç dhe Robert Lili janë transportuar në Qendrën Spitalore Universitare "Nënë Tereza".
Në mëngjes në spital u dërgua deputeti i Vlorës, Eltar Deda.

Shkon në 65 numri i grevistëve që deri më tani kanë kërkuar ndihmë të specializuar mjekësore.

Greva e opozitës ndodhet në ditën e 19-të të saj.
Shtuar më 19/05/2010, ora 14:41
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori