Edhe sot në këto zona të Shqipërisë do të vazhdojnë reshjet
Të martën, vranësira dhe reshje të herë pas hershme dominojnë pjesën më të madhe të vendit ndërsa edhe kthjellime të shkurtra do ketë në Juglindje. Mesdita dhe pasditja fuqizojnë vranësirat dhe reshjet në gjithë vendin; kryesisht në jug - qender.

Temperaturat e ajrit mbeten thuajse konstante në mëngjes por sërisht një rënie me 2°C do pësojnë vlerat termike të mesditës.
Shtuar më 13/02/2018, ora 08:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori