Edhe Kikon në hotel, Rama: Do marësh qenin do lesh gruan (VIDEO)
Në përballjen e tij me qytetarët, kryeministri Edi Rama ka marrë disa kërkesa të pabesueshme.

Njëri i kërkonte t’i gjente gruan.

Ndërsa një tjetër, i kërkoi Ramës, që të merrte edhe qenin me vete në hotel, dhe për një moment harroi fare se kishte edhe gruan me vete.

Shtuar më 03/12/2019, ora 11:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori