Edhe nje sherbim falas i albeu.com per faqet shqiptare
Albeu.com
Albeu.com, duke filluar nga sot ka shtuar ne katrorin e lajmeve qe u servohen webfaqeve tjera edhe shiritin "MOTI SOT". Vizitoret e websajteve qe perdorin lajmet e albeu.com do te kene mundesi qe krahas lajmeve te informohen edhe me motit ne qytet shqiptare.Nese edhe ju keni nje websajyt dhe deshironi qe kete sherbim tua ofroni vizitoreve tuaj atehere klikoni ketu per ti vendosur lajmet ne faqen tuaj.

Si punon sistemi?

Ju duhet te vendosni kodin qe u jepet ne faqen tuaj. Me shtimin e lajmeve ne sistemin e albeu.com, lajmet ne faqen tuaj azhornohen automatikisht. Ne kete menyre, ju edhe nese nuk keni kohe te merreni me riditesimin e vazhdueshem te faqes suaj, vizitoret tuaj do te kene mundesi te lexojne per te rejat me te fundit. Ne kete menyre permbajtja e faqes suaj do te jete vazhdimisht e fresket.

Shikoni se si do te duken lajmet ne faqen tuaj:

Opcioni 1:


Opcioni 2:
Shtuar më 28/04/2007, ora 19:31
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori