Edhe një paralajmërim i frikshëm për Ramën: Do të të pijë e zeza
Banorët e Astirit vazhdojnë protestën e tyre teksa e sotmja është protesta numër 101.

Ata u shprehen se tashmë janë bërë një familje e vërtetë me njëri-tjetrin dhe nuk do të ndalen deri në anollimin e plotë të prtojekti.

Në protestë merrte pjesë edhe deputeti i PD-së, Klevis Balliu.

Balliu paralajmëroi se me 16 shkurt Edi Ramën do ta pijë e zeza sepse ajo protestë do të vendosë për rrëzimin e tij nga pushteti që të sigurohëen zgjedhje të lira dhe të ndershme.

“Do të të pijë e zeza nëse tenton të ndalosh protestat e qytetarëve të cilët me datë 16 shkurt do të bëjnë të mundur rrëzimin tënd nga qeveria që të sigurohen zgjedhje të lira dhe të ndershmë. Kur ky zotëria transportonte drogë më avionë ne e denoncuam, dhe ky njeri nuk pyeti. Kur ne denoncuam futjen e kriminelëve në parlament dhe në drejtimin e bashkive por ky nuk pyeti, bëri sikur nuk dëgjonte.
Shtuar më 12/02/2019, ora 19:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori