E zë poshtë karroca me kuaj, vdes fëmija 5 vjeç në Fier
Pëlqej
Një tragjedi ka ndodhur në Fier pasi një fëmijë 5-vjecar ka humbur jetën në Fier teksa luanteoborr.

Fëmija dhe nëna e tij ishin tek gjyshërit në fshatin Cerven.

Fëmija po luanteoborr, ku dhe është zënë poshtë nga një karrocë kuajsh.

Bëhet e e ditur se për shkak të plagëve të marra, fëmija 3-vjeçar ka ndërruar jetë rrugës për në spital. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2017, ora 19:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori