E ÇUDITSHME/ Rama, Tahiri dhe Beqaj në protestën e opozitës (FOTO LAJM)

Ka nisur protesta e opozitës e cila ka mbledhur nga e gjithë Shqipëria gati 8 mijë njerëz të cilat të ardhur nga qytete të ndryshme janë mbledhur dhe janë drejtuar drejt kryeministrisë.

parrulla në dorë, ka nisur zyrtarisht protesta ku fjalën e kanë marrë protestuesit për të shprehur pakënaqësitë nga qeveria nw pushtet Rama-Meta.

Ajo që ra më shumë në sy janë 3 parrulla aspak të zakonshme ku I dedikohen kryeministrit Edi Rama, Saimir Tahirit dhe Ilir Beqja.

Ato mbaheshin nga protestues në rradhët e para të protestës./albeu.com/
Shtuar më 18/02/2017, ora 12:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori