E ÇUDITSHME/ Në protestën e opozitës valëvitet edhe një flamur i Izraelit (VIDEO)
Ditën e sotme po zhvillohet protesta e Partisë Demokratike ku sipas rapotimeve të para mësohet se kanë marrë pjesë 8 mijë njerëz.

Përveç parrullave, banderole me thirrje kundër qeverisë Rama si dhe dordolecëve të personalizuar, në shesh valvitet edhe një flamur i Izraelit.

Nuk dihet se çfarë lidhje mund të ketë shteti i Izraelit me protestën e opozitës kundër Ramës por padyshim që njerëzit në këtë protestë kanë ardhur më të mobilizuar se kurrë, qofte edhe më flamuj të huaj./albeu.com/
Shtuar më 18/02/2017, ora 13:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori