E turpshme, Veliu iu sul policinë gazetarëve në Durrës me urdhër të Ballukut
Një incident i rëndë ka ndodhur në Durrës pranë familjes Lala e cila ka 6 të afërm nën rrënoja.

Incidenti ka ndodhur mes një gazetari dhe ministres Balluku e cila ka kërkuar nga Ardi Veliu të largojë me urgjencë mediat nga banesa.

Gazetari Juxhin Mustafaraj: Këtu te familja Lala ka ardhur Ministrja Balluku dhe Ardi Veliu.

Balluku i kërkon Veliut të largojë mediat me urgjencë.

Balluku: Hiqi nga aty ata janë për spektakël... /albeu.com/
Shtuar më 27/11/2019, ora 18:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori