E TRISHTË/ Krenaria e flotës shqiptare, gjahtarja e nëndetëseve shkon për skrap (FOTO LAJM)

Foto: Shpendi Gjana
Pëlqej
Ajo ka qenë një ndër anijet më të avancuara të flotës detare shqiptare, por tashmë i ka ardhur radha që të shkrihet.

Në fotot e siguruara nga Albeu.com, "gjahtarja" e nëndetëseve, anija ushtarake P207 është radhitur në Pashaliman dhe pret nga dita në ditë që të copëtohet për skrap. /albeu.com/


Shtuar më 16/10/2017, ora 13:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori