E TMERRSHME/ Shqiptari kap me zor ish-gruan në rrugë, dhunon edhe policinë
Një 34 vjeçar shqiptar është arrestuar nga Policia Italiane pasi akuzohet për keqtrajtim t ish-gruas. 34-vjeçari C.E. ka bërë rezistencë nga efektive dhe është përleshur me ta para se të arrestohej.

Lajmi bëhet i ditur nga mediat italiane sipas të cilave, ai u ndalua në Trieste në Italisë pasi më 7 shkurt, u kap në flagrancë teksa keqtrajtonte ish-gruan në rrugë. Sikur të mos mjaftonte, 34-vjeçari ka bërë rezistencë edhe me policinë duke u përleshur me ta para se të arrestohej./Albeu.com/
Shtuar më 09/02/2017, ora 19:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori