E rreh dhe i djeg makinen, në kërkim i riu
Një 31-vjeçar është dhunuar në Shijak nga një 29-vjeçar.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 7:00.

Shtetasi I.M. ka kanosur e goditur 31-vjeçarin I.Z., më pas i ka djegur ede makinën.

Policia është në kërkim të shtetasit I.M.

Materialet në ngarkim të 29-vjeçarit janë referuar në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Durrës, ndërkohë hetimet pritet të zbardhin edhe shkakun e ngjarjes. /albeu.com/

Shtuar më 23/07/2016, ora 17:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori