Rama më në fund takon disa studentë
Më në fund Edi Rama ka mundur të takojë disa studentë pas protestave që nisën kundër kushteve të këqija. Ai pas takimit me këta studentë dhe pedagogë është shprehur i kënaqur për mikëpritjen.

"Faleminderit për mikpritjen grupit të studentëve dhe pedagogëve të Gjeologjikut,me të cilët patëm një bashkëbisedim të dobishëm për Dialogun(e në fakt zhvilluam vetë Dialogun)😉Mësova gjëra të reja prej tyre,mbase edhe ata e kuptuan mirë se ku e kam hallin unë😁Nesër vazhdojmë🤗" shkruan Rama.
Shtuar më 17/12/2018, ora 19:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori