Degjeneron sherri në Tiranë, 30 vjeçari humb jetën pasi u godit me thikë
Një 30-vjeçar në Tiranë ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në spital, disa orë pas sulmit me thikë që iu bë mbrëmjen e së enjtes në zonën e "Misto Mames".

Viktima quhet Holti Hajdari.Konflikti mes viktimës dhe autorit duket se ka qënë i çastit.

Autori e ka goditur me thikë dhe kur Hajdari ka rënë pa ndjenja, është larguar me shpejtësi. Holti Hajdari u dërgua në spital, por nuk arriti të jetojë. /albeu.com/
Shtuar më 12/10/2018, ora 08:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori