E rëndë në Librazhd, 25 vjeçari vret veten me çifte
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Librazhd.

Një i ri vetëm 25-vjeç është vetëvrarë me cifte në fshatin Letëm.

25 vjeçari me iniciale L.Sh u gjet nga familjarët i vrarë me çifte në banesën e tij. Me gjithë përpjekjet për ta shpëtuar, kjo ka qenë e pamundur për shkak të plagëve që kishte marrë si dhe hemorragjisë.

Nga të dhënat e para rezulton se i riu ishte duke kaluar momente depresioni dhe në këto kushte ka ndërmarrë edhe vendimin fatal. Megjithatë po punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje. /albeu.com/
Shtuar më 18/11/2018, ora 20:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori