E rëndë në Elbasan, i moshuari gjendet i varur në banesën e tij
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në qytetin e Elbasanit. Mësohet se një 75-vjeçar është vetëvrarur në banesën e tij në lagjenShënkoll”.

Nga të dhënat e para mësohet se i moshuari me inicialet TH. Ç, jetonte vetëm në shtëpi. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë

Informacion paraprak

Më datë 03.07.2017 në lagjenShënkoll”, në banesë, është vetëvarur shtetasi TH.Ç, 75 vjeç, i cili jetonte i vetëm.

Punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes. /albeu.com/

Shtuar më 04/07/2017, ora 16:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori