E RËNDË/ I ftohti shkakton viktimën e parë në Shqipëri
Është shënuar viktima e parë nga i ftohtiShqipëri.

Një person i pajetë është gjetur të fshatin Ravonik të Korçës.

Mësohet se 58-vjeçari me inicialet J. P., ka qenë duke udhëtuar me biçikletë kur ka humbur ndjenjat dhe më pas ka ndërruar jetë.

Sipas mjekëve, ai ka humbur jetën nga i ftohti.
Shtuar më 05/01/2019, ora 10:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori