E RËNDË/ Gjendet një trup i pajetë tek Liqeni Artificial
Një trup i pajetë është gjetur ditën e sotme tek Liqeni Artificial.

Dyshimet e para sipas News24, janë se personi në fjalë është vrarë me armë zjarri, teksa po vraponte i shoqëruar nga djali i tij i mitur.

Një nga autorët e dyshuar, mendohet të jetë një person me inicialet I.H, nga Fieri.

Ndërkohë ambulanca dhe forca të shumta policie kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.


Shtuar më 16/03/2019, ora 18:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori