E rëndë, bie në humnerë punonjësi i administratës së zonave të mbrojtura
Një punonjës i administratës së zonave të mbrojtura, Pëllumb Guri është rrëzuar në humnerë.

Ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme në zonën e Thethit.

Mësohet se Pëllumb Guri është rrëzuar në humnerë kur po vendoste kamera sigurie.

Guri u transportua me helikopter për në Tiranë dhe nuk dihet gjendja e tij shëndetësore. /albeu.com/


Shtuar më 17/10/2017, ora 15:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori