E rëndë: 50 vjeçarja hidhet nga spitali në Vlorë
Një paciente 59 vjeçare ka tentuar ti japë fund jetës duke u hedhur nga spitali i Vlorës.

Dyshohet se H. Xh., 50 vjeç, është vetëhedhur nga lartësia e spitalit psikiatrik, e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve, në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi
Vlorë/Informacion paraprake

Më datë 01.02.2021, rreth orës 09:10, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e spitalit psikiatrik, shtetasja H. Xh., 50 vjeçe, e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve, në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.
Shtuar më 01/02/2021, ora 11:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori