E reja nga Korça pret damarët tek Kisha e Laçit
Një 27-vjeçare nga Korça ka zgjedhur Kishën e Laçit që kryejë aktin e vetëflijimit duke prerë damarët.

Për fat të mirë, policia bën me dije se vajza nuk ia ka arritur qëllimit dhe tashmë ndodhet jashtë rrezikut për jetën në spital.

Njoftimi i policisë
Komisariati i Policisë Kurbin
Më datë 21.09.2017, në spitalin e Laçit ka shkuar për ndihmë mjekësore shtetasja A.G, vjeç 27 banuese në Vithkuq, Korçë, pasi në kushte depresioni, në rrugën e kishës në Laç, ka prerë damarë të dorës. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Kurbin për veprime të mëtejshme.
Shtuar më 22/09/2017, ora 15:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori