E quan luftë e mortje, Rama zbulon nëse e ka bërë apo jo testin e koronavirusit
Kryeministri Edi Rama në një intervistë për emisionin “Provakacia” të Mustafa Nanos, u pyet nga ky i fundit nëse ka bërë testin për koronavirusin.

Mustafa Nano: Mendoj se jeni kryeministri më i pafat i Shqipërisë, tërmeti pastaj koronavirusi.

Edi Rama: Gjyshja ime thoshte zoti zgjedh shpatullat ku i vëndos gjërat e rënda.

Kjo është një barrë për t’u mbajtur dhe do çuar deri në fund.

Mustafa Nano: Keni bërë ndonjë testim?

Edi Rama: Jo. Mendoj se nuk duhet të testohet kush nuk ka simptoma, por gjithkush duhet të sillet njësoj sikur e ka koronavirusin.

Shtuar më 31/03/2020, ora 22:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori