E quajti “ndrikull të Sorosit”, reagon gazetarja kosovare ndaj Sali Berishës
Pas postimit të gjatë të ish-kryeministrit Sali Berisha kundëe saj, ka reaguar edhe gazetarja nga Kosova, Arbana Xharra.

Duke e quajtur “ndrikull sorosiane” dhe simpatizante të kryeministrit Edi Rama, Berisha sulmoi Xharrën edhe për reagimet kundër protestës së PD-së.

Megjithatë, gazetarja paralajmëron ka paralajmëruar zotin Berisha se do ia numërojë nesër me argumenta dhe dëshmi të gjitha akuzat ndaj tij.

“Qenka marr me mua “Doktori”, sot s’kam vakt me u marr me ty. Nesër t’i numëroj argumentet me dëshmi”, shkruan Xharra. /albeu.com/

Shtuar më 21/02/2017, ora 21:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori