E quajti Berishën koleg, Erla Mëhilli tallet keq me Grida Dumin (FOTO LAJM)

Gazetari Cim Peka ka reaguar përmes një statusi në “Facebook”, ku shkruan se: “Nuk komentoj komentet e kolegut Berisha. Kolegu i Grides!!

Por lidhur me këtë status ka marrë shumë komente dhe reagime. Një ndër komentet që bien në sy është ai i Erla Mëhillit, ish-zëdhënëses së Berishës e cila shkruan: Mendja eshte gje e madhe

Me kete koment Mëhilli, ka ironizuar deputete demokrate Grida Duma, e cila e ka pak e ka quajtur ish-kryeministrin koleg. /albeu.com/
Shtuar më 17/09/2017, ora 18:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori