E qëlluan e armë e dorezë të hekurt, boksieri shqiptar sulmohet në Greqi
Policia ka vënë në pranga dy persona për plagosjen e një ish-boksieri 32-vjeçar">32-vjeçar shqiptar, në Peristeri, të Greqisë.

Ngjarja u regjistrua të martën pasdite në Rrugën Dodecanese në Peristeri kur një 32-vjeçar">32-vjeçar u sulmua me armë dhe një dorezë të hekurt nga dy persona të panjohur me kapuç.

Konkretisht, dy të huajt, të cilët ishin në makinë kur panë ish-boksierin, zbritën dhe e sulmuan atë. Njëri e qëlloi në këmbë dhe tjetri e goditi me një grusht të hekurt.


Shtuar më 15/12/2020, ora 23:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori