E pyesin nëse ka bërë testin e COVID-19, si përgjigjet Rama
Kryemininistri Edi Rama vijon të komunikojë masa shtrënguese për të mos përhapur koronavirusin.

Mbrëmjen e kësaj të premteje, kreu i qeverisë ka zbuluar nëse ai e ka bërë tamponin e koronavirusit.

Në një bisedë me skype për "Zonë e Lirë", ai mohoi, duke sqaruar se tamponi bëhet me urdhër.

“Unë mendoj se tamponi bëhet me urdhër të ekipit të ekspertëve dhe duhet të bëhet për ata që janë pjesë e ndjekjes së zinxhirit të strategjisë”, deklaroi kryeministri.
Shtuar më 03/04/2020, ora 23:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori