Nuk kursen askënd, princi del pozitiv për koronavirusin
Princi Albert II i Monakos ka rezultuar pozitiv, pas testit për koronavirus.

Sipas BBC, lajmi u bë i ditur nga pallati mbretëror, nëpërmjet një deklarate publike.

Sipas zëdhënësit të pallatit, gjendja e tij shëndetësore është e qëndrueshme dhe aspak shqetësuese për momentin.

Shtuar më 19/03/2020, ora 16:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori