E pranon Dako: Kisha dijeni që Avdylaj ka qenë i dënuar
Vangjush Dako është përpjekur të anashkalojë në Opinion pyetjen se si Astrit Avdylaj një person i cili nuk është i anëtarësuar në Partinë Socialiste vendos në rreshtore të gjithë drejtuesit e institucioneve.

Por i vendosur në presion Dako pranoi se e ka njohur fisin Avdulajn në vitin 2016 dhe se e dinte që ishte i dënuar.

“Deri në vitin 2016 nuk e kam njohur. Po e kam ditur që ka qenë i dënuar’ , tha Dako.
Shtuar më 06/06/2019, ora 22:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori