E përplasi kamioni, kush është viktima në Yrshek
Një shofer kamioni ka aksidentuar për vdekje një kalimtar në Yrshek të Tiranës. Shoferi ka inicialet A.Sh.

Policia ka identifikuar viktimën e aksidentit të ndodhur në Yrshek të Tiranës. Viktima është Ali Fuçia, rreth 65 vjeç, bënë me dije burime policore.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Policia njoftoi se "më datë 9.10.2018, rreth orës 14:16, në rrugën dytësore në Yrshek, kamioni me drejtues shtetasin A. Sh., ka aksidentuar me pasojë vdekjen e menjëhershme, një këmbësor të gjinisë mashkull, ende të paidentifikuar.

Shërbimet e Policisë dhe drejtuesi i mjetit, shtetasi A. Sh., ndodhen në vendngjarje, po kryhen veprimet e mëtejshme hetimore dhe proceduariale." /albeu.com/
Shtuar më 09/10/2018, ora 16:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori