E pazakontë në ekranet shqiptare, e ftuara flet live nga tualeti
Një moment i pazakonte ka qenë për moderatoren Evi Reçi e cila ka zhvilluar një intervistë me këngëtaren Teuta Kurti e cila ishte futur në tualet.

Teksa u shpreh se nuk është e lehtë të kujdeset për fëmijët gjatë këtyre ditëve në karantinë, kjo u dëshmua dhe live.

Meqënëse këngëtarja nuk po e zhvillonte siç duhet intervistën, u detyrua të shkonte në tualet për të komunikuar më qetë.

“Ardhja në jetë e binjakëve, përkushtimi ndaj tyre, më ka bërë t’i largohem skenës. Shumica më thonë "nuk je e vetmja që ke bërë fëmijë". Është shumë e vërtetë.

Por kur vendosa të krijoj familje, kam dashur t’i përkushtohem vetëm saj. Vitet që rriten fëmijët nuk kthehen, ndërsa paraqitjet në skenë janë të shumta”, u shpreh këngëtarja, nënë e tre fëmijëve.

Shtuar më 09/05/2020, ora 22:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori