E PAZAKONTË/ Burri shokon banorët e zonës së "Freskut" duke dalë nudo në rrugë (VIDEO)
Për shkaqe ende të paqarta, një burrë ka zgjedhur që të dalë nudo rrugëve të Tiranës. Ky rast është regjistruar nga kalimtarë të shumtë, teksa kanë raportuar se ka ndodhur gjatë mesditës.

Pavarësisht kushteve atmosferike aspak të favorshme, burri në fjalë, identiteti i të cilit ende nuk dihet, zgjodhi që ti bëjë ballë dhe madje të kalojë me mjaft sukses pavarësisht habisë së qytetarëve.

Ngjarja në fjalë ka ndodhur në zonën e "Freskut", në Tiranë. /albeu.com/
Shtuar më 22/12/2016, ora 16:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori