E papublikuar më parë, ja si duket Cozman pas dhunës së ushtruar nga Noizy (FOTO LAJM)

Përleshja mes Cozman dhe Noizy mori një vëmendje mediatike të jashëzakonshme, dhe padyshim që mund të quhet skandali i vitit.

U publikuan shumë video dhe pamje nga përleshja, por kjo që doli sot nuk është parë asnjëherë.

Faqja “Vipat e Bllokut” ka publikuar fotografitë e Cozman menjëherë pas përleshjes ku shihet se reperi ka pësuar lëndim në njërin sy.
Nuk dihet se nga kanë dalë këto fotografi por fansat e Babastars në komente kanë dyshuar se këto foto nuk janë të vërteta. Gjykojeni vetë!./Albeu.com/
Shtuar më 11/10/2016, ora 22:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori