E papritur nga Nard Ndoka, bën kërkesë që të largohet nga PD
Deputeti Nard Ndoka ka bërë kërkesë që të largohet nga grupi parlamentar i PD-së. Lajmin e bëjnë të ditur burime pranë deputetit.

Ndoka, i cili u përfshi në marrëveshjen e Bashës me aleatët është shprehur i pakënaqur me kursin e kreut të PD-së dhe me marrëveshjen me Ramën, shkruan Panorama.

Ai madje e ka kritikuar Bashën edhe sot përmes një shkrimi në faqen e tij në Fb, se Basha punon për marrëveshjen me Ramën dhe jo kauzat e vërteta të opozitës. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2017, ora 20:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori