E PABESUESHME/ KQZ nxjerr rezultatet e votimit në këtë bashki pa u mbyllur procesi? (FOTO LAJM)

Duhen edhe 8 orë që të mbyllet procesi i votimit, por kjo nuk e ka ndaluar KQZ-në që të publikojë rezultatin për Bashkinë Mirditë.

Në faqen e KQZ është publikuar rezultati për kandidatët dhe këshilltarët në këtë bashki.

Nuk dihet nëse rezultati për Mirditën është i fiksuar që në Tiranë apo kemi të bëjmë me një problem teknik të KQZ-së, megjithatë kjo foto po shkakton mjaft debat. /albeu.com/
Shtuar më 30/06/2019, ora 11:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori