E PABESUESHME/ E vitit 1998, ja makina që përdor Hoti (FOTO LAJM)

Avdullah Hoti, i cili sapo është bërë Kryeministri më i ri i Kosovës nën singlën e LDK-së, ka bërë buje jeta e thjeshtë e tij.

Kjo për faktin se ai përdor një Opel Vectra e vitit 1998">1998 e cila kushton vetëm 2 mije euro mbase dhe më pak.

Ndërkohë për Hotin sot ishte dita e parë si Kryeministri i Kosovës. /albeu.com/

Shtuar më 04/06/2020, ora 21:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori