E njihni të gjithë! Deputetja e Kosovës zbulon se cila është politikania shqiptare që pëlqen më shumë

Mediat e kanë lakuar gjithmonë si deputetja shqiptare më seksi.

Bëhet fjalë për deputeten e parlamentit të Kosovës, Duda Balje.

“Unë jam rrit në një familje fashion çdo ditë, sepse nënën e kam rrobaqepëse.

Bukuria për mua është diçka shumë e rëndësishme, jo më e rëndësishmja në jetë, por mendoj se është e rëndësishme. Femra duhet me qenë lady gjithmonë”, ka deklaruar ajo në Abcnews.

Ndër të tjera ajo tregoi se cila nga politikanet shqiptare i pëlqen në daljet publike.

“Grida Duma! E kam përcjellë në Instragram dhe mendoj se është duke bërë një punë shumë të mirë”.
Shtuar më 04/11/2020, ora 23:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori