Një i vdekur dhe dy të lënduar nga aksidenti në Kukës
E mrekullueshme! Kjo 20-vjeçare shqiptare është shpallur “Miss” në SHBA

Ajo është vetëm 20 vjeç por gëzon titullin Miss Collegiate America 2017”.

Shqiptarja Leona Koxha ka lënë pas shumë vajza amerikane duke rrëmbyer kurorën të cilën padyshim që e merionte.

Bukuroshja nga Kaçaniku do të përfaqësojë Kaliforninë në garën kombëtare, e cila këtë vit do të zhvillohet në Arkansas.

20-vjeçarja studion “Marrëdhënie ndërkombëtare dhe menaxhimi i krizave ndërkombëtare” në San Diego State University të Kalifornisë. /albeu.com/
Shtuar më 05/07/2017, ora 08:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori