"E mora me thonj të paprerë dhe e bëra ministër", të gjitha herët kur Rama la nam nëpër studio (FOTO LAJM)

Rama dhe thonjtë e paprerë kanë një marrëdhënie të çuditshme, madje dikur Fatos Nano deklaroi se Ramën e mori me thonj të paprerë edhe e bëri ministër.

Të njëjtën gjë ai e ka bërë shpesh edhe nëpër studiot ku ka qenë i ftuar, të cilat ne i sjellim në galerinë që shoqëron këtë lajm.

E dimë që tingëllon aspak e hijshme, por duhet që kryeministri i vendit të mendojë vetë për këtë.

Të jetë thjesht një provokim, apo thjesht një ves që nuk hiqet? /albeu.com/

Shtuar më 24/07/2020, ora 15:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori