E mbajti të fshehtë! Infektohet me COVID-19 deputetja më e re në Kuvend (FOTO LAJM)
Deputetja më e re e Kuvendit të Shqipërisë, Reme Lala është infektuar me COVID-19.

Deputetja që garoi me siglën e PDIU, por u bë pjesë e maxhorancës, u kthye në Kuvend e shëruar sot nga virusi i frikshëm.

Lajmin e ka bërë të ditur fotografi i Kuvendit Agim Rama, i cili teksa ka postuar një foto të saj sot nga salla, dhe i ka uruar të shkuara.

"Të shkuara Reme Lala, Covidi të mori të keqen", shkruan fotografi.
Shtuar më 16/11/2020, ora 18:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori