E konfirmuar, këngëtarja e njohur shqiptare është shtatzënë (FOTO LAJM)

Prej disa kohësh në media është folur për një shtatzani të Zajmina Vasjarit, por ajo vetë kurrë nuk e ka konfirmuar këtë gjë.

Megjithatë, dy spikeret radiofonike, Elona Duro dhe Jonida Aliçkolli, të ftuara tek Kelvi Kadilli për të folur për shtatënitë e tyre, gabimisht zbulojnë të vërtetën.

Ka qenë pikërisht Elona, ajo e cila gjatë rrëfimit për shtatzëninë e saj, për një moment zbuloi:

“Edhe Zaimina është në muajin e 6-të apo jo?” – pyeti ajo si me dyshim, edhe pse u kuptua qartë. /albeu.com/


Shtuar më 07/10/2017, ora 11:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori