E kërcënoi për jetën, gruaja i ngre kurth shqiptarit në Itali
Një shqiptar që jetonte në Italibashku me familjen ka përfunduar në pranga pasi u denoncua nga gruaja se e kishte kërcënuar me jetë së bashku me fëmijët.

Gruaja identiteti i të cilës, ende nuk bëhet e ditur ka kërkuar ndihmën e policisë dhe i ka ngritur një kurth burrit të saj.

Ajo i ka lënë takim burrit të saj në një kabinë në autostradë në Albisola, por atje ka shkuar e shoqëruar me policinë e cila e ka arrestuar. /albeu.com/

Shtuar më 15/01/2018, ora 11:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori