E keni parë ndonjëherë këtë fotografi të çuditshme të Ramës?

Tashmë duket sikur të gjithë janë pajtuar me natyrën e çuditshme të Ramës.

Shpesh në media qarkullojnë foto të tijat të kohëve më parë, të cilat ngjallin kureshtje te publiku, ose edhe piktura të ndryshme të rinisë së Kryeministrit.

Një ndër fotot që ka qarkulluar, është një foto e Edi Ramës në një dhomë të lyer me të kuqe dhe shkrime të bardha, skenë e cila duket sikur është shkëputur nga një film horror.

Fotoja është shkrepur rreth viteve 90', kur Rama ishte akoma shumë i ri. /albeu.com/
Shtuar më 21/10/2019, ora 12:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori